Bekar ve Flört Piyasasındaki NBA Yıldızları

Şekil 1 NBA’de çok sayıda bekar erkek var

Konu aşkı bulmaya gelince elit spor yıldızlarının endişelenecek pek bir şeyi yok. Çoğu profesyonel sporun talep ettiği kondisyon ve antrenman rejimleri sayesinde fiziksel görünümleri neredeyse garanti altındadır.

Bu yüzden orada bazı bekar sporcuların olması şaşırtıcı bir şey. Bunun nedeni genç olmaları ve kariyerlerine konsantre olmaları olabilir. Ancak play-off’ların başlamasıyla birlikte NBA’deki en uygun oyunculardan bazılarına göz atmayı düşündük. Bir Jojobet giriş‘e göz atıyor olsaydınız, piyasalar ve oranlar hakkında bilgi edinmek isterdiniz – ancak bazı genç basketbol yıldızlarının çok önemli durum ayrıntılarına sahibiz.

Rudy Gobert

Listemizde o kadar da yaşlı basketbolcu yok diyelim. Ancak bu Fransız topçu şu anda 30 yaşında ve hala bekar. Fransız aksanının hayranıysanız, Gobert 2022 yazında Utah Jazz’den takas edildiği için şimdi Minneapolis’e gitmeniz gerekecek.

Gobert, Amerika’ya 21 yaşında geldi ve o zamandan beri sürekli olarak NBA’in en iyi pivotlarından biri oldu. 7 ft 1 boyuyla sokakta veya sahada kesinlikle gözden kaçırılamaz ve dört kez All-NBA Takımı üyesidir. Ayrıca 2020 Yaz Olimpiyatları’nda ülkesini temsil etti.

De’Andre Hunter

De’Andre Hunter’ın özel hayatı hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak üniversitede sahadaki performansı Lakers’ın onu 2019 NBA Draftında 4. sıradan seçtiğini gördü. Yine de bir dizi takasın merkeziydi ve kısa bir süre Pelicans’a takas edildikten sonra kendisini Atlanta’da buldu.

Philly yerlisi olan Hunter, Virginia Üniversitesi’ne gitti ve bir NCAA yıldızı oldu ve ikinci yılında Cavaliers’ın şampiyonluğu kazanmasına yardımcı oldu. Daha sonra kalan iki yılını üniversitede futbol oynamaktan vazgeçmeye karar verdi ve şimdi Hawks’ın Atlanta’daki hayranlarını sevindiriyor.

Cole Anthony

Her ne kadar tüm kanıtlar Cole Anthony’nin gelişen NBA kariyerine odaklandığını gösterse de kendisi bekar ve kesinlikle hayranları var. Aynı zamanda eski New York Knick ve Toronto Raptor Greg Anthony’nin oğlu olduğu için büyük ligin nasıl çalıştığını bilecek zekaya da sahip olacak.

Cole, Portland, Oregon’da doğdu ancak babasının şöhreti sayesinde gençken Manhattan’daki bir çatı katında yaşamaya başladı. Ancak paranın değerini anlayacak şekilde yetiştirildiğini ve 2020 draftında Magic’in 15. sıradan seçilmesinin ardından artık 1,80 3 oyun kurucunun Orlando’da oynadığını söyledi.

Şekil 2 Sporcular her zaman fiziksel olarak çekici olacaklardır

Cade Cunningham

Sadık bir adam arıyorsanız, başka yere bakmayın. Cade Cunningham, Oklahoma Eyaleti’ne bağlı kaldı ve Cowboys’un 2020’de sezon sonrası maçlardan men edilmesine rağmen kararının arkasında durdu. Sonunda üniversitede yalnızca bir yıl oynadı ve o yıl ödüller topladı.

Üniversiteye uygunluğundan vazgeçmeye karar verdi ve 2021 NBA Draftında Detroit Pistons tarafından bir numaralı seçim olarak seçildi. Bu çok yönlü sporcunun (gençliğinde beyzbol ve futbolun yanı sıra basketbol da oynamıştı) bir kızı var ama şu anda bekar.

Matisse Thybulle

Bu 26 yaşındaki Scottsdale, Arizona yerlisi, adını Fransız sanatçı Henri Matisse’den almıştır, bu nedenle basketbol sahasında ne kadar yaratıcı olduğuna şaşırmamak gerekir. Aynı zamanda iyi seyahat ediyor. Ailesi, o henüz yedi yaşındayken Avustralya’ya taşındı ve yıllar sonra Amerika’ya dönene kadar pek basketbol bile oynamadı.

Kesinlikle kaybedilen zamanı telafi etmiştir. 2019’da ülkenin en iyi savunma oyuncusu olarak tanındı ve Washington Huskies takımının yıldızıydı. Yeteneği büyük lig tarafından da fark edildi ve bu 1,90 boyundaki şutör guard, draftta genel klasmanda 20. sırada yer aldı. Şu anda Portland’da Trail Blazers’ta oynuyor.

Comparte tu aprecio